MINI ZABAWA KARNAWAŁOWA

W czwartek 6 lutego w klasie II c odbyła się ,, mini zabawa karnawałowa”. Oto wspomnienia uczniów:

6 lutego Pani zorganizowała dzień bez książki. Tańczyliśmy i jedliśmy, a mama Honoraty zrobiła pyszne kanapki. Odbyły się także konkursy. Jeden był na najładniejszy strój, a drugi na najlepszy taniec. Było bardzo wesoło i każdy chciał pożyczać moją perukę. Łucja Miłkowska

Czwartek 6 lutego w kl. II c był dniem bez lekcji, za to odbyła się zabawa karnawałowa. Mieliśmy dużo smakołyków i ciekawe konkursy na najładniejszy strój i najlepszego tancerza. Chciałbym częściej tak spędzać czas w szkole. Miłosz Kałwak