SPOTKANIE ÓSEMKOWICZÓW ZE SŁYNNYMI SPORTOWCAMI

31 stycznia 2014r. uczniowie klas szóstych skorzystali z zaproszenia Gimnazjum nr3 w Świdnicy i spotkali się ze słynnymi sportowcami. Było to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ nasi szóstoklasiści mogli porozmawiać, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie oraz otrzymać autografy od takich sportowców jak: Dorota Świeniewicz, Michał Bębenek, Piotr Snopczyński, Jarosław Lato, Renata Mauer – Różańska, Piotr Betlej, Elżbieta Gaszyńska. Wielkie wrażenie zrobiła pani Świeniewicz, która cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania dzieci. Podkreślała jak ważna jest konsekwencja i wytrwałość w dążeniu do sukcesu, a także gra zespołowa. Nasza wspaniała siatkarka często odwiedza Świdnicę i za każdym razem stara się spotykać z młodzieżą, a także prowadzi treningi z młodymi siatkarkami, uczennicami Gimnazjum nr 3. A oto nasi uczniowie na pamiątkowych zdjęciach z wybitną siatkarką.