Szkoła Podstawowa nr 8

im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Świdnicy

.

NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY

W piątek, 10 stycznia w naszej szkole odbył się Noworoczny Turniej Szachowy. O tytuł arcymistrza i arcymistrzyni, Szkoły Podstawowej nr 8 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Świdnicy, walczyło 29 uczestników od pierwszej do szóstej klasy, w tym 5 dziewczynek i 24 chłopców. Zawodnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom gry oraz wykazali się dużą wytrzymałością na zmęczenie i stres. Rywalizacja rozpoczęła się o godzinie 15.00 i trwała aż trzy i pół godziny. 


W tym czasie uczestnicy rozegrali sześć partii, każda z nich trwała około 30 minut (zegary ustawione były na 15 minut dla każdego zawodnika). Pierwsze miejsce wśród dziewczynek i tytuł arcymstrzyni Szkoły Podstawowej nr 8 zdobyła uczennica klasy 2 a - Oliwia Cieślak. Wśród chłopców pierwsze miejsce i tytuł arcymistrza Szkoły Podstawowej nr 8 zdobył uczeń klasy 3 d - Fabian Supran. 


Zwycięzcy otrzymali puchary, natomiast zawodnicy, którzy zajęli miejsca od pierwszego do szóstego otrzymali pamiątkowe dyplomy. Na końcu rywalizacji, w nagrodę za wytrwałość na zawodników czekał słodki upominek Turniej przeprowadzili pan Andrzej Filipowski i pan Krzysztof Serwin. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i gratulujemy zwycięzcom. 

Gratulujemy...
Karolinie Chrzanowskiej wyróżnienia w VII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Niebezpieczne sytuacje w szkole – jak im zapobiegać”
Karolowi Drozdowi wyróżnienia w Międzyszkolnym Konkursie „Najpiękniejsza Rodzinna Szopka Bożonarodzeniowa”
  Amelii Cieślak wyróżnienia w Międzyszkolnym Konkursie „Najpiękniejsza Rodzinna Szopka Bożonarodzeniowa”
Natalii Ruszaj III miejsca w Drugiej Ogólnopolskiej E-Spartakiadzie Dzieci i Młodzieży pod patronatem Narodowego Rozwoju Sportu „Polski Sport 2024” w koszykówce  
Julii Kunas wyróżnienia w Konkursie Plastycznym „Kartka świąteczna ~ Boże Narodzenie – Nowy Rok”
Konstancji Kulak nagrody w Konkursie Plastycznym „Kartka świąteczna ~ Boże Narodzenie – Nowy Rok”
Wiktorii Bejster nagrody w Konkursie Plastycznym „Kartka świąteczna ~ Boże Narodzenie – Nowy Rok”
  Jakubowi Zarzyckiemu nagrody w Konkursie Plastycznym „Kartka świąteczna ~ Boże Narodzenie – Nowy Rok”
E-DZIENNIK, LOGOWANIE DO DZIENNIKADOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKUNASZE SUKCESY 2013/2014