Szkoła Podstawowa nr 8

im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Świdnicy

.

Drodzy Państwo, mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo Uczniów, nasza szkoła postanowiła wdrożyć e-Dziennik Librus, który umożliwi Państwu bieżącą kontrolę frekwencji i postępów w nauce dzieci. Za pomocą systemu każdy Rodzic będzie mógł bezpłatnie korespondować z dowolnym Nauczycielem, odczytywać ogłoszenia szkolne, przeglądać terminarz sprawdzianów i wydarzeń oraz korzystać z pomocy technicznej

Wystarczy zalogować się na swoje konto przez stronę https://dziennik.librus.pl, wpisując LOGIN i HASŁO (system rozpoznaje wielkość liter). Wymiana informacji z Wychowawcą nie wymaga konfigurowania skrzynek pocztowych lub wypełniania skomplikowanych formularzy. Dzięki systemowi Rodzice mogą również monitorować oceny i frekwencje swoich dzieci w postaci różnorodnych zestawień i statystyk, dostępnych podczas spotkań z Wychowawcą w szkole. Istnieje możliwość rozszerzenia funkcjonalności konta - Rodzic może mieć zdalny dostęp do informacji, czy dziecko uczestniczy w zajęciach i jakie otrzymuje stopnie. Dane o ocenach i frekwencji są przedstawiane w postaci raportów oraz aktualizowane na bieżąco przez Nauczycieli. Można je odczytywać w dowolnym czasie i na każdym komputerze, tablecie czy telefonie z dostępem do Internetu. Istnieje również możliwość śledzenia najbardziej aktualnych informacji o dziecku za pomocą usługi SMSInfo. 

Rozszerzony dostęp do e-Dziennika Librus jest płatny. Zryczałtowana cena za 12 miesięcy to 24 zł (to jedynie 2 zł miesięcznie). Opłaty można dokonać za pomocą płatności elektronicznych, na poczcie lub w banku. Wzór druku wpłaty jest dostępny w serwisie - szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo po zalogowaniu się do e-Dziennika. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdą Państwo pod adresem: https://dziennik.librus.pl/faq. Życzymy przyjemnego korzystania z serwisu!

 

ZOBACZ WIĘCEJ 

Gratulujemy...
Karolinie Chrzanowskiej wyróżnienia w VII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Niebezpieczne sytuacje w szkole – jak im zapobiegać”
Karolowi Drozdowi wyróżnienia w Międzyszkolnym Konkursie „Najpiękniejsza Rodzinna Szopka Bożonarodzeniowa”
  Amelii Cieślak wyróżnienia w Międzyszkolnym Konkursie „Najpiękniejsza Rodzinna Szopka Bożonarodzeniowa”
Natalii Ruszaj III miejsca w Drugiej Ogólnopolskiej E-Spartakiadzie Dzieci i Młodzieży pod patronatem Narodowego Rozwoju Sportu „Polski Sport 2024” w koszykówce  
Julii Kunas wyróżnienia w Konkursie Plastycznym „Kartka świąteczna ~ Boże Narodzenie – Nowy Rok”
Konstancji Kulak nagrody w Konkursie Plastycznym „Kartka świąteczna ~ Boże Narodzenie – Nowy Rok”
Wiktorii Bejster nagrody w Konkursie Plastycznym „Kartka świąteczna ~ Boże Narodzenie – Nowy Rok”
  Jakubowi Zarzyckiemu nagrody w Konkursie Plastycznym „Kartka świąteczna ~ Boże Narodzenie – Nowy Rok”
E-DZIENNIK, LOGOWANIE DO DZIENNIKADOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKUNASZE SUKCESY 2013/2014