Zadania terapii logopedycznej:

- diagnoza zaburzeń mowy

- ćwiczenia usprawniające motorykę narządów mowy

- ćwiczenia słuchowe

- ćwiczenia artykulacyjne

- ćwiczenia usprawniające wymowę głosek w izolacji, w sylabach, wyrazach, zdaniach i mowie spontanicznej

Na zajęciach pracujemy metodą psychostymulacyjną (rytmogesty, kreacje ruchowe, ćwiczenia rozwibrowujące, "ćwiczenia oddechowe")

Bawimy się w gry i zabawy słownikowe. Masujemy policzki, wargi, język, dziąsła. Naśladujemy różne dzwięki z otoczenia.