13–15 LISTOPADA 2012 ODBYŁY SIĘ ZAWODY MINI KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W kategorii dziewcząt wystartowało sześć zespołów. Po rozegraniu w grupach półfinałów cztery zespoły rozegrały finał systemem krzyżowym.

Wyniki: SP nr 8 - SP nr 105 / 54 : 10 / SP nr 4 - SP nr 1 / 19 : 21 / mecz o III - IV miejsce SP nr 105 - SP nr 4 / 14 : 48 / mecz o I - II miejsce SP nr 1 - SP nr 8 / 20 : 34 /

Klasyfikacja końcowa 1. SP nr 8 2. SP nr 1 3. SP nr 4 4. SP nr 105 5. SP nr 6 6. SP nr 315

W zawodach wyróżniono naszą zawodniczkę Hannę Bieżyńską z klasy 6c.

Skład zespołu SP nr 8: Wiktoria Gałązka, Weronika Iwanczyszyn, Hanna Bieżyńska, Natalia Ruszaj, Anna Darmohraj, Alina Obłój, Marta Urwano-Dryhusz, Patrycja Łuczak, Aleksandra Bachta, Amanda Przybylska, Dominika Bober, Martyna Żukowska.

W kategorii chłopców wystartowało pięć zespołów. Zawody rozegrano systemem każdy z każdym.

Klasyfikacja końcowa 1. SP nr 4 2. SP nr 8 3. SP nr 6 4. SP nr 1 5. SP nr 315

Skład zespołu chłopców: Radek Kasprzak, Daniel Suchojad, Mateusz Gwizdak, Sebastian Szczygieł, Rafał Kopyciak, Rafał Żądło, Jakub Laskowski, Adam Chmiel, Michał Orłowski, Wojtek Drochomirecki.