6 GRUDNIA 2012r. ZAWODY PŁYWACKIE

Na pływalni miejskiej odbyły się Pływackie Zawody Mikołajkowe zorganizowane przez OSiR Świdnica. Uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę i nie zawiedli naszych oczekiwań.

Wyniki:

Klasy II

3 miejsce JAKUB JAWORSKI 2d

Klasy III

3 miejsce  MIKOŁAJ LIS 3a

Klasy IV

2 miejsce ZUZANNA CZERNICKA 4c

3 miejsce WIKTORIA WCISŁO 4c

Klasy VI

1 miejsce MARTA URWANOW- DRYHUSZ 6b, RADOSŁAW KASPRZAK 6d

3 miejsce MICHAŁ ORŁOWSKI 6d

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.